Śpiąc w jednym łóżku musimy wziąć pod uwagę materace dopasowane nie tylko do nas, ale również do preferencji naszej drugiej połówki. W takim przypadku z pomocą przyjść może materac dla par od Hilding Anders!

Materac dla par – jak wybrać?

Spanie w jednym łóżku może być bardzo wygodne lub doprowadzić do frustracji – wszystko zależy tutaj od materaca. Jego wybór powinien opierać się przede wszystkim na:

  • dostosowaniu do wagi,
  • dostosowaniu do wzrostu,
  • wybraniu preferowanej twardości,
  • tłumieniu drgań,
  • elastyczności punktowej, sprężystości oraz higieniczności.

Tym wszystkim charakteryzować powinien się idealny materac dla par. Jednak nie każda para preferuje tą sama twardość materaca – i co wtedy? Można rozważyć zakup dwóch osobnych materacy, które umieszczone zostaną na jednym stelażu. Opcja ta jest najczęściej wybierana, kiedy między partnerami jest skrajnie duża różnica w wadze, wzroście oraz preferowanej twardości, jednak nie da się ukryć, że ma swoje wady. Zakup dwóch materacy jest zdecydowanie droższy, a czasem może wystąpić różnica w wysokości materaca, przez co może stanowić to dyskomfort. Dlatego warto postarać znaleźć jeden materac, który będzie stanowić kompromis

Materace dla par - znajdziesz je na sennamaterace.pl!Senna Materace – czym jest?

Senna Materace to jeden z dystrybutorów materacy Hilding, który oferuje ich zakup w Polsce. Cała firma kieruje się dwiema charakterystycznymi cechami – posiadaniem produktów wysokiej jakości oraz ustalenie im atrakcyjnych cen. Dzięki temu każdy z nas może dokonać zakupu idealnego materaca dla par, niezależnie od tego, czy będzie to w sklepie własnym, partnerskim czy za pośrednictwem strony internetowej sennamaterace.pl. Senna Materace gwarantuje darmową dostawę na terenie całego kraju oraz w razie nietrafionego wyboru – 30 dni na zwrot.

Materace Hilding dostępne w ofercie Senna Materace

Materace Hilding mają szereg różnych modeli, w tym te szczególnie polecane parom. Są to głównie materace sprężynowe, których pojedyncze sprężyny osadzone są w osobnych kieszonkach, dzięki czemu pracują indywidualnie w miejscu nacisku. Takie materace oferują również higieniczność, elastyczność czy sprężystość, a do nich należy chociażby materac kieszeniowy – Hilding Step, materac multipocket – Hilding Flamenco oraz materac pocket plus, taki jak Hilding Lambada. Różnią się one między sobą średnicą sprężyny, a tym samym i ich ilością na metr kwadratowy. Takie materace zagwarantują każdej parze spokojną noc oraz pełen sił poranek.

Odpoczywanie razem może być niezwykle komfortowe – wystarczy tylko dobry materac, który gwarantuje nie tylko wygodę, ale zadba także o kręgosłup. Wszelkiego rodzaju materace sprężynowe, ale również i hybrydowe oraz piankowe pochodzące od Hilding Anders znaleźć można na stronie internetowej Senna Materace oraz w sklepach stacjonarnych.