Znalezienie odpowiedniego materaca do spania to bardzo ważny element życia każdego z nas. To właśnie ten produkt ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie oraz zadowolenie z jakości samopoczucia każdego dnia! Nie da się ukryć, że nie ma możliwości ustalenia jednego, idealnego materaca dla każdego. Każdy, kto decyduje się na zakup podłoża do spania, musi liczyć się z podjęciem indywidualnego wyboru dostosowanego zarówno do potrzeb, jak i oczekiwań. Do liderów na rynku, którzy dbają o nasze zdrowie, tworząc coraz to nowsze rozwiązania do spania, należy Hilding Anders – szwedzka marka, która podbiła serca milionów osób. Sprawdź, dlaczego warto kupować ich materace!

Wyznawane wartości marki Hilding Anders

Wartością nadrzędną, o którą dba producent najlepszych materacy na rynku, jest dbanie o to, by sen jego użytkowników był zdrowy i regenerujący. To podstawa, na której opierają się dalsze działania marki. Każdy produkt jest dostosowywany w taki sposób, by maksymalnie zadbać o właściwą ergonomię. Wszystko zaczyna się już na pierwszych etapach projektowania, gdzie ideą jest odpowiednie dopasowanie produktu do kształtu całego ciała oraz kręgosłupa. Dzięki temu marka ma realny wpływ na nasz komfortowy sen oraz redukowanie powstawania ewentualnych wad postawy podczas snu. Co więcej, odpowiednio dobrany materac nie będzie pogłębiał tych istniejących wad, co jest równie ważne zwłaszcza dla osób, które borykają się z problemami tego typu. Hilding Anders proponuje antyalergiczne rozwiązania, które pozwalają użytkownikom dbać o higienę snu. Przewiewne materiały natomiast to coś, dzięki czemu możliwa jest stała cyrkulacja powietrza w obrębie materaca, a wilgoć jest odprowadzana.

Hilding Anders – czym się wyróżnia?

Filozofia marki Hilding - dlaczego warto kupować ich materace?Marka przede wszystkim dba o swoich klientów, pytając ich nieustannie o opinię i potrzeby, które posiadają. W ten sposób powstają najnowsze, innowacyjne rozwiązania wśród podłoży do spania – są całkowicie dostosowane do wymagań i oczekiwań ich użytkowników. Co więcej, Hilding Anders jest zawsze o krok przed konkurencją. Producent stara się, by wciąż zaskakiwać i wprowadzać nowe produkty na rynek, które spotkają się z aprobatą klientów. Należą do nich chociażby materace piankowe o sześciu stopniach twardości. Posiadają sześć różnych stron, z czego każda pozwala na odmienne odczucia. W ten sposób zyskujemy 6 materacy w jednym zakupie!

Wyroby medyczne SleepMed

Hilding Anders wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym użytkownikom materacy, dzięki czemu powstała profesjonalna linia SleepMed, którą koncern produkuje dla poznańskiej firmy EMBE Sp. z o.o. To podłoża, które szczycą się certyfikatem przyznanym przez Instytut AEH, który świadczy o tym, że wyroby są medyczne. Materace ortopedyczne sprawdzą się w szczególności u osób, które przebywają zdecydowanie większą część dnia w łóżku, ponieważ redukują ryzyko powstawania odleżyn.

Marka Hilding Anders to niezastąpiony lider w swojej działalności. Tworzy coraz to nowsze rozwiązania, które powodują, że wiele problemów związanych z bólem pleców zostaje natychmiastowo wyeliminowanych. Sprawdź sklepy z materacami SleepMed, by przekonać się o tym na własną rękę!