Borykasz się z bólami pleców czy kręgosłupa? Postaw na materac, który posiada status wyrobu medycznego, jak Hilding Rumba, za wyborem którego przemawia wiele korzyści – dowiedz się jakie.

Co odpowiada za właściwości materaca?

Materace Hilding to produkty, które tworzy się z użyciem materiałów najwyższej jakości. Tak też jest w przypadku Hilding Rumba, który został wyposażony w zaawansowane technologicznie pianki. Wskazać możemy tutaj między innymi termoelastyczną Visco, która odpowiada za delikatne otulenie ciała i dopasowuje się do jego kształtu pod wpływem działania temperatury. Poczucie stabilności jednak dodatkowo zapewnia wysokoelastyczna  pianka Velvet Touch, jaka została specjalnie opracowana na potrzeby wskazanego producenta. Koniecznie trzeba podkreślić, że wypełnienie wyprofilowano w aż siedem stref twardości, co oznacza, że dostosowuje się każdej partii ciała, która wywiera inny nacisk, jak głowa czy barki. Pianka posiada również specjalistyczne nacięcia, za sprawą których możemy cieszyć się świetną wentylacją, przez co wyrób posiada liczne właściwości antyalergiczne i jest wolny od bakterii, grzybów czy pleśni, które powodują chociażby katar, kaszel czy łzawienie oczu.

Materac z troską o zdrowie

Hilding Rumba - pomoc w walce z bólem kręgosłupaJak już zostało wspomniane materac posiada status wyrobu medycznego. Jego prozdrowotne działanie zostało potwierdzone zostało przez szereg testów i badań. Dzięki temu wiemy, że będzie stanowił dobre rozwiązanie dla osób, które przewlekle zmagają się dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Wskazuje się go także dla osób, które zalecane mają leżenie w łóżku, a to ze względu na właściwości przeciwodleżynowe. Jego dużą zaletą jest elastyczność, w związku z czym bez problemu można wykorzystywać go przy regulowanych stelażach, gdzie samodzielnie decydujemy o tym, jaki mocno nachylony jest zagłówek oraz podnóżek, które często wybiera się właśnie w przypadku osób posiadających problemy ze zdrowiem.

Higiena na najwyższym poziomie

Materace muszą być łatwe do utrzymania w czystości. W końcu higiena w łóżku przekłada się w bezpośredni sposób na nasze samopoczucie. Tutaj szczególnie istotną rolę odgrywają pokrowce, które powinny być zdejmowane. Przy modelu Hilding Rumba są do wybory dwie powłoki wykonane z najwyższej jakości materiałów. Pokrowiec Elip to miła w dotyku dzianina, która dopasowuje się do ciała użytkownika i jest szczególnie trwała. Z kolei pokrowiec Velur z jednej strony pikowany jest pianką Visco. Został on także specjalnie zaimpregnowany, co dodatkowo przekłada się na to, że hamuje rozwój roztoczy i pleśni. Skutecznie pomaga się zrelaksować, a to dzięki delikatnemu, lawendowemu aromatowi.

Pamiętajmy jednak, że wskazany materac to nie tylko rozwiązanie dla osób, które muszą borykać się z różnego rodzaju problemami na tle zdrowotnym, lecz dla każdego kto oczekuje snu na najwyższym poziomie.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/