Przed wyborem odpowiedniego materaca zadajemy sobie wiele pytań. Piankowy czy sprężynowy? Miękki czy twardy? Droższy czy tańszy? A przecież w życiu nic jest czarno-białe, podobnie jest w tym przypadku… Czasem warto zdecydować się na najbardziej uniwersalną opcję.

Optymalne Rozwiązanie

Hilding Dance to nowoczesny materac hybrydowy zbudowany z 7-strefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus o wysokości aż 15 cm. Ich specyfikacja pozwala uzyskać najbardziej optymalną sprężystość, bardzo wysoką elastyczność punktową oraz doskonałe wsparcie. Ten model sprawia, że leżąc na nim, możesz poczuć się tak dobrze, jak w garniturze lub sukni szytej na miarę. Jest znakomicie dopasowany do każdej osoby, która zacznie z niego korzystać. Jego właściwości nie mają żadnych limitów oraz granic, mogą leżeć na nim nawet trzy, najbardziej wiercące się osoby, o odmiennym wzroście oraz wadze. Żadna z nich nie będzie przeszkadzać innej, ponieważ materac niweluje wszelkie ruchy partnera. Zaleta ta sprawia, że model ten wręcz idealnie nadaje się dla par.

Niezawodne pianki

Hilding Dance - sprężyna Pocket PlusWierzchnia warstwa materaca została stworzona z dwóch wysokich blatów pianek – wysokoelastycznej pianki HR o wyższym poziomie twardości, dla zapewnienia dodatkowego podparcia oraz lekko chłodzącej pianki FloFom. Całość gwarantuje uczucie niesamowitego komfortu oraz satysfakcji. Z pewnością fakt ten docenią nawet najbardziej wybredni fani codziennego leżakowania, pracy oraz oglądania seriali w łóżku. Jednak nie tylko aspekt “przyjemności” ważny jest przy wyborze materaca. Hilding Dance każdorazowo reaguje na zmianę ułożenia ciała i dostosowuje swój kształt do kręgosłupa, pozwalając na dogłębną regenerację wszystkich mięśni.

Materac dla każdego

Wspominaliśmy już o tym, że prezentowany model docenią pary, fani długich serialowych sesji w łóżku i wszyscy dbający o swoje zdrowie. Odnieśmy się do tych ostatnich. Prawidłowy odpoczynek to klucz do sukcesu każdej ćwiczącej osoby, w końcu mięśnie rosną podczas snu oraz prawidłowo przeprowadzanego relaksu. Nie ważne czy ćwiczysz amatorsko, czy zawodowo, jeśli jesteś aktywny ruchowo możesz być pewien, że Hilding Dance jest przyjacielem każdego sportowca. Jego właściwości docenią również osoby cierpiące na bóle kręgosłupa oraz seniorzy. Gwarantuje on stabilizację oraz doskonałe wsparcie ciała, a jego sprężystość ułatwia wstawianie i obracanie się.

Coś dla alergików

Zastosowany w Hilding Dance pokrowiec Italiano niweluje nieprzyjemne zapachy i posiada właściwości antyalergiczne. Dodatek wiskozy sprawia, że jest niezwykle przyjemny w dotyku, a puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Jego mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.

Wybór który oszczędza czas

Nie ma sensu dłużej zastanawiać się i tracić czas na kolejne sesje przeglądania materacy oraz opinii. Trafiłeś na model, który sprosta oczekiwaniom praktycznie każdej osoby, pozwól więc sobie pomóc i zajmij się tym czym lubisz najbardziej w Twoim nowym materacu Hilding Dance.