Szczęście dziecka to najważniejsza rzecz dla każdego rodzica. Możesz osiągnąć je na wiele sposobów, jednak podstawową kwestią jest jego prawidłowy rozwój od najmłodszych lat. Nic tak korzystnie nie wpływa na uśmiech i energię maluszka jak dobry sen, dlatego warto by jego materac był gwarancją spokojnie przespanej nocy.

Hilding Dobranocka to model bardzo popularny, ceniony za nieprzemakalność oraz fakt, że idealnie nadaje się dla niemowląt od pierwszych dni życia. Jego wkład wykonany jest z elastycznej i przewiewnej pianki Flexifoam. Charakterystyczna dla niej, porowata struktura oraz dodatkowe nacięcia ułatwiają dobrą wentylację, dzięki czemu materac „oddycha” i zachowuje najważniejsze cechy użytkowe przez cały okres użytkowania. Decydując się na “Dobranockę”, masz pewność jego wytrzymałości oraz świetnej kondycji na wiele długich lat.

Hilding Dobranocka - dla niemowlątMy również jesteśmy rodzicami, dlatego rozumiemy, jak istotny jest każdy szczegół przy produkcji materaca tak, aby przekładał się on na prawidłowy rozwój dziecka. Dlatego Hilding Dobranocka został stworzony ze starannie dobranych surowców, które zapewniają odpowiednie wsparcie oraz pozwalają na prawidłowy rozwój kręgosłupa podczas snu.
Konstrukcja tego materaca gwarantuje jego zdrowy i komfortowy odpoczynek, przed aktywnym, pełnym zróżnicowanych wyzwań dniem.

Bezpieczeństwo to kwestia kluczowa, dlatego nasze materacyki dedykowane dla niemowląt, w procesie produkcji przepuszczane są przez detektor metali. Taki zabieg gwarantuje, że produkt jest w pełni bezpieczny i wolny od elementów metalowych. Dodatkowo Hilding Dobranocka ubrany jest w innowacyjny pokrowiec Lotus o właściwościach wodoodpornych, ułatwiający utrzymanie idealnej czystości. Jest on wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia i nie zawiera surowców potencjalnie alergennych.

Hilding Dobranocka w pokrowcu Lotus otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4850-51, ważną do 15.05.2022 r. Ten fakt w połączeniu ze wszystkimi przedstawionymi przez nas zaletami oraz szczegółową specyfikacją tego modelu to zapewnienie jego wysokiej jakości. Dodatkowo zapewniamy pięcioletnią gwarancję na wkład materaca.