Jeśli nie potrafisz zdecydować się jaki materac wybrać, sprężynowy czy Piankowy? Jeśli szukasz modelu spełniającego szereg wymagań pod względem wygody. Jeśli nie chcesz dłużej zastanawiać się, czy Twój wybór będzie służył Ci przez długie lata… jesteś w odpowiednim miejscu. Hilding Electro to nowoczesny, wielofunkcyjny materac hybrydowy. Znakomicie łączy on zalety produktów wspomnianych dwóch kategorii, stając się uniwersalnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających użytkowników. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych modelem, który okaże się tym najbardziej komfortowym, niezależnie od wzrostu, masy ciała oraz innych czynników.

Cechą charakterystyczną dla tego modelu jest wytrzymałość. Sprężyny Multipocket to gwarancja jego świetnej kondycji nawet po wielu latach użytkowania, niezależnie od tego, czy korzystała z niego spokojna, starsza osoba, czy skaczącą po nim gromadka dzieci. Jego ważną częścią jest Pianka hybrydowa Fusion – jest to odporny na nacisk materiał, który cechuje się dodatkowo podwyższoną odpornością na wilgoć. Po jego drugiej stronie znajduje się pianka wysokoelastyczna połączona z cienką taflą Sizalu, która podwyższa twardość konstrukcji.

Zastosowane w Hilding Electro rozwiązania sprawiają, że jest to model praktyczny. Docenią to osoby, które lubią mieć wszystko pod kontrolą, również każdy element, wpływający na ich jakość snu. Do takich zdecydowanie należy twardość materaca – odpinany top z profilowanego lateksu połączonego z pianką Visco daje możliwość jego dopasowania do aktualnych potrzeb aż na sześciu poziomach. Jego niezwykłą zaletą jest również fakt, że możesz go zabrać ze sobą w podróż, wystarczy odpiąć materac nawierzchniowy, by cieszyć się komfortowym snem, gdziekolwiek jesteś.

Hilding Electro - odpinany topSpecyfikacja tego modelu znajdzie uznanie wśród wielu grup użytkowników. Fakt, iż jest to materac o wysokiej elastyczności punktowej, gwarantuje optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, tym samym jest idealnym rozwiązaniem dla par. Wiercący się po nocy partner lub partnerka przestaje być problemem, ponieważ osoba towarzysząca nie odczuwa żadnych ruchów, co zdecydowanie przekłada się na lepszą jakość snu, każdej z osób. Sprawdza się to również w sytuacji dużej różnicy wagowej między partnerami. Nawet jeśli jest ona większa niż 30 kg, ten materac ich nie zawiedzie.

Hilding Electro rekomendujemy wszystkim, którzy liczą na zbawienne efekty korzystania z materaca względem zdrowej kondycji ciała i ducha. Jego konstrukcja zapewnia odprężenie i szybką regenerację zmęczonych mięśni, co docenią osoby uprawiające sport.

W końcu zalety tego materaca odkryją również alergicy! Model ten został ubrany w pokrowiec Tencel wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia. Charakteryzuje się on właściwościami antyalergicznymi, dodatkowo doskonale kontrolując poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Jego nowoczesne włókna wiskozowe nie podrażniają oraz w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Co ważne pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w temp. do 60°C.

Materac hybrydowy Electro to model, który pogodzi wszystkich zagorzałych fanów wersji sprężynowych oraz piankowych, oferując wysoką jakość wykonania i niesamowity komfort. Jeśli więc szukasz uniwersalnych rozwiązań, to prawdopodobnie powinien być Twój wybór.