Alergia to bardzo częsta dolegliwość, która skutecznie utrudnia spokojny sen. Jeśli jesteś alergikiem to koniecznie przeczytaj ten artykuł, w którym radzimy, jaki materac warto w tej sytuacji kupić. 

Właściwości prozdrowotne 

Pierwsza propozycja to materac Hilding Makarena. Jest to produkt, który wykazuje właściwości prozdrowotne. Zbudowano go na bazie sprężyn Multipocket – każda z nich znajduje się w oddzielnej kieszonce i pracuje indywidualnie. Dzięki temu, materac zapewnia użytkownikowi optymalne wsparcie. Sprężyny tworzą siedem zróżnicowanych stref, a każda z nich inteligentnie reaguje na potrzeby twojej sylwetki. Dodatkowo, po jednej stronie wkładu wstawiono płytę z naturalnego lateksu, która zagwarantuje Ci sprężystość i ograniczy rozwój bakterii. Dzięki swoim zdrowotnym właściwościom, Hilding Makarena sprawdzi się też świetnie jako materac przeciwodleżynowy. Materac nada się dla alergików, ponieważ podczas jego produkcji nie użyto żadnych substancji potencjalnie alergogennych.

Wsparcie ciała 

Materace dla alergika - jaki produkt wybrać?Jeśli oprócz antyalergicznych właściwości zależy Ci również na optymalnym wsparciu ciała to warto zainteresować się produktem Hilding Zorba. Jest to materac, który potrafi doskonale dopasować się do budowy anatomicznej sylwetki. Dzięki temu, głowa, ramiona, biodra oraz nogi zyskują podparcie, a ty masz gwarancję spokojnego i komfortowego snu. Wkład materaca został wzbogacony o dwie warstwy pianek. Pierwsza z  nich to Flexifoam. Cechuje się ona niezwykłą miękkością i zapewnia komfort snu. Druga natomiast to pianka lateksowa, która ma właściwości antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Pokrowiec, w który ubrano materac nazywa się Silver i jest antyalergiczny. Materace dla alergików dostępne w naszym sklepie to gwarancja jakości i bezpieczeństwa.

Uniwersalny produkt 

Trzeci produkt warty uwagi to Hilding Modern. Jest to bardzo nowoczesny materac o uniwersalnym przeznaczeniu. Posiada dwa poziomy twardości, dlatego świetnie sprawdzi się u osób lekkich oraz cięższych. Materac skonstruowano w taki sposób, by umożliwić jego regularną wentylację, co pozwoli zadbać Ci o prawidłową higienę i środowisko snu. Materac jest przystosowany do łóżek z regulowanymi stelażami. Dodatkowo produkt zrolowano, a następnie zapakowano próżniowo, by ułatwić Ci jego transport i przechowywanie. Hilding Modern został ubrany w Pokrowiec Cashmere, który jest bardzo miły w dotyku. Jego zadaniem jest izolować śpiącą osobę przed zimnem. Ponadto, Cashmere wchłania do 40% wilgoci z otoczenia. Materac został nagrodzony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie użyto materiałów w żaden sposób szkodliwych lub niebezpiecznych dla twojego zdrowia.

Materace dostępne w naszej ofercie wymienione w tym artykule to produkty odznaczające się nienaganną jakością. Klienci, którzy zdecydowali się na ich zakup, chętnie polecają je znajomym.