Ekologiczne i komfortowe podłoże do snu? To możliwe! Z myślą o środowisku naturalnym i potrzebach naszych klientów stworzyliśmy kolekcję materacy naturalnych, która wykorzystuje składniki pochodzące prosto z natury. W ich składzie znajdziesz między innymi olejek rycynowy, czy bawełnę organiczną. Nawiązaliśmy współpracę z plantacjami, które hodują i zbierają rośliny w sposób zrównoważony. Dzięki temu materace naturalne Hilding Fen są przyjazne środowisku i niesamowicie wygodne. Produkty są bardzo bezpieczne dla alergików i w kompleksowy sposób dbają o Twoje zdrowie. Zapomnij o nieprzespanych nocach i porannym zmęczeniu – poznaj Hilding Fen i pozwól sobie na komfortowy wypoczynek blisko natury!

Czy Hilding Fen to materac dla Ciebie?

Model szczególnie spodoba się parom, zwłaszcza tym o dużej różnicy wagowej. Jest niezwykle wytrzymały, i wyróżnia się elastycznością punktową. Dzięki temu nie przenosi drgań i ugina się tylko w miejscu położenia ciężaru. Ta właściwość sprawi, że już nigdy więcej nie obudzisz swojego partnera! To idealna opcja dla osób z bólem kręgosłupa.Hilding Fen stabilizuje pozycję kręgosłupa i pozwala rozluźnić mięśnie. Produkt sprawi, że zapomnisz o porannym bólu pleców i wyśpisz się jak nigdy! Sprawdzi się również seniorom, którzy potrzebują kompleksowego wsparcia całego ciała. Sprężystość materaca sprawia, że ułatwia on wstawanie i obracanie się. To również opcja dla tych, którzy chcą poprawić komfort materaca bazowego.

Niezwykłe właściwości

Materace naturalne Hilding Fen - niesamowity komfort i wygodaPokrowiec materaca został starannie wykonany z niesamowicie wytrzymałych włókien lnu. Roślina ta, to jeden z najtrwalszych surowców naturalnych. Jest on jednocześnie bardzo trwały i puszysty w dotyku. Został uzupełniony o bawełnę organiczną, zebraną w sposób zrównoważony. Dzięki temu jest wolna od toksycznych związków znajdujących się w środkach ochrony roślin. Wypełnienie materaca to naturalny lateks, do którego stworzenia użyto mleka z drzew kauczukowych. Składnik ten skutecznie blokuje rozwój bakterii, grzybów czy roztoczy w łóżku zapewniając wysoką higienę snu. Hilding Fen to także pianka ViscoBio, która została nasączona olejkiem rycynowym. Ma on właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Ekologiczny komfort na wyciągnięcie ręki

Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję środowiska wybierając materace naturalne. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli Ci pozbyć się męczącego bólu kręgosłupa i zacząć jakościowo się wysypiać. Hilding Fen zapewni optymalną wentylację wewnątrz produktu i wysoką higienę snu. Produkt niweluje punkty nacisku i stabilizuje kręgosłup, pozwala również rozluźnić mięśnie. Decydując się na tę opcję nie tylko sprawiasz, że Twoja sypialnia zyska niezwykły urok, ale również zadbasz o własne samopoczucie i wybierzesz opcję przyjazną dla środowiska.

Obecny świat stawia przed ludźmi wiele wyzwań – jednym z nich jest ekologiczne życie, które pomoże walczyć z postępującymi zmianami klimatycznymi. Jeśli chcesz być częścią zmiany, a jednocześnie zadbać o samego siebie – zdecyduj się na Hilding Fen! Zapewnisz sobie komfortowy sen i zapomnisz o trudnościach z zasypianiem. Sprawdź model już dziś!

Materac Fen, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/