Szukasz wysokiej jakości podłoża do spania, które zapewni zdrowy, komfortowy, a przede wszystkim antyalergiczny sen? Koniecznie zwróć uwagę na materac naturalny Hilding Bora, który wyróżnia się wieloma dobroczynnymi właściwościami, umożliwiającymi efektywną regenerację całego organizmu w zgodzie z naturą! 

Właściwości materacy naturalnych

Nowością, która stosunkowo niedawno pojawiła się na polskim rynku, są materace naturalne. To doskonała opcja dla wszystkich żyjących na co dzień w zgodzie z naturą, ponieważ wszystkie komponenty wykorzystane do produkcji tego typu modeli nadają się do ponownego przetworzenia. Zostały one stworzone w odpowiedzi na problemy z zanieczyszczeniem środowiska oraz zwiększającym się śladem węglowym, ponieważ produkowane są zgodnie z normami oraz ustawami o ochronie ekosystemu bez wydzielania szkodliwych substancji. Do budowy materacy naturalnych wykorzystuje się zazwyczaj innowacyjny wkład kieszeniowy oraz nowoczesne pianki nasączone naturalnymi olejkami, zastępującymi chemiczne związki. Co więcej, do zestawu dołączony jest także ekologiczny pokrowiec uszyty z lnu lub bawełny organicznej, by zapewnić jak największą wygodę, optymalny komfort termiczny oraz najwyższy poziom higieniczności. Warto również wspomnieć, że oprócz wszystkich aspektów ekologicznych, tego typu produkty zapewniają zdrowy i w pełni regenerujący sen każdej nocy.

Materac naturalny Hilding Bora – budowa

Hilding Bora - materace naturalne sposobem na ekologiczny senMaterac naturalny Hilding Bora to model zbudowany na bazie 3 innowacyjnych pianek, gdzie każda z nich wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami, a mianowicie:

  • pianka termoelastyczna Visco Bio – VitaRest OriginTM o wysokości 4 cm została nasączona olejkiem rycynowym stanowi wierzchnią warstwę materaca i zapewnia użytkownikowi nie tylko doskonałe podparcie całego ciała, ale również doskonałe właściwości antyalergiczne, antygrzybiczne czy przeciwzapalne.
  • pianka wysokoelastyczna HR Bio o wysokości 4 cm, w której sztuczne związki chemiczne zastąpił olejek sojowy, doskonale redukuje nacisk punktowy, umożliwiając tym samym swobodny przepływ krwi oraz dotlenienie tkanek. Wykazuje także liczne właściwości antyalergiczne.
  • pianka wysokolelastyczna FlexiFoam Bio o wysokości 12,5 cm stanowi solidną bazę materaca, wpływając na wysoki poziom elastyczności oraz sprężystości powierzchni. Jej otwartokomórkowa struktura pozwala na optymalny obieg powietrza wewnątrz wkładu, co uniemożliwia gromadzenie się wilgoci.

Czym się wyróżnia Hilding Bora oraz dla kogo jest polecany?

Materac naturalny Hilding Bora wyróżnia się wieloma prozdrowotnymi właściwościami, przez co jest tak chętnie wybierany przez coraz większe grono użytkowników. Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że specjalne nacięcia pianki tworzą 7 zróżnicowanych stref twardości, przez co każda partia ciała otrzymuje optymalne podparcie przez całą noc. Co więcej, wierzchnia warstwa pianki termoelastycznej zapewnia nie tylko optymalny komfort termiczny, ale także umożliwia rozluźnienie wszystkich mięśni, a także zniwelowanie dolegliwości bólowych. W związku z tym ten model sprawdzi się przede wszystkim wśród osób borykających się na co dzień z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa, alergików czy użytkowników z problemami z krążeniem.

Jak widać, materace naturalne to innowacyjne rozwiązania, które są odpowiedzią na stale zmieniające się potrzeby współczesnego rynku. Zapewnią one nie tylko zdrowy i spokojny sen każdej nocy, ale także wpisują się w filozofię życia w zgodzie z naturą.

Materac Bora, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/