SleepMed Premium jest materacem, który idealnie podpiera ciało, gwarantuje dużą swobodę ruchów, a także wysoki komfort. To wszystko za sprawą jednego rozwiązania, które chociaż pozornie nieistotne stanowi ważny element materaca. 

Trzy warstwy pianek

Materace SleepMed tworzone są na ogół z kilku warstw pianek, którymi można swobodnie manipulować. To wszystko dzięki termoelastycznej piance VitaRest® oraz wysokoelastycznej: hard lub też medium. W ten sposób raz możemy korzystać z powierzchni o mocniejszym podparciu, w innych okolicznościach mamy możliwość postawić na bardziej otulające, swobodnie kołyszące nas do snu podłoże. Świetnie sprawdzi się to chociażby dla osób, które ze względu na stan zdrowia borykają się z dużymi wahaniami wagi czy też przykładowo dla kobiet w ciąży. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rozwiązanie znajdą dla siebie nawet szczególnie wybredni!

Właściwości płynące z zakupu porządnego materaca

SleepMed Premium - uniwersalny materac dla najbardziej wymagającychKorzyści z zakupu materaca SleepMed Premium płynie naprawdę wiele! Przede wszystkim należy pamiętać, że szczególnie istotna kwestią jest twardość. Dzięki temu, że możemy ją tak indywidualnie dopasować nie musimy się martwić, że nasze plecy będą źle podparte, a my nie będziemy się w nocy budzić w związku z pojawiającymi się dolegliwościami bólowymi czy też dyskomfortem. Dodatkowo warto podkreślić, że wypełnienie zostało tutaj wyprofilowane w siedem stref twardości. Oznacza to, że każda strefa w indywidualny sposób reaguje na nacisk wywierany przez nasze ciało: jest tak na przykład w przypadku chociażby głowy, barków czy ud, przez co mięśnie jeszcze lepiej się relaksują. Połączenie pianek wysokoelastycznej i termoelastycznej sprawia, że nasz sen jest jednocześnie zdrowy, lecz również bardzo wygodny! Dobrze też dodać, że elastyczność całego produktu sprawia, że świetnie sprawdzi się do regulowanych stelaży, gdzie użytkownik sam ustala stopień nachylenia zagłówka i podnóżka. Podkreślmy, że materac przeszedł szereg rygorystycznych testów i został uznany za wyrób medyczny.

Właściwości antyalergiczne

Tego typu materace są w pełni bezpieczne dla alergików. Jest tak ze względu na wdrożoną technologię AirForce. Pianka VPPHR została nacięta w specjalną kratkę, co oddziałuje na dobrą cyrkulację powietrza czy też odprowadza wilgoć na zewnątrz. Dzięki temu produkt będzie środowiskiem, które nie sprzyja rozwojowi wszelkiego rodzaju grzybów i pleśni, a także na jego powierzchni nie będzie osadzał się kurz. Nie można zapomnieć też o pokrowcu Merced. Nie tylko świetnie się prezentuje, lecz również zapewnia miły efekt masażu za pomocą specjalnych tłoczeń. Jednocześnie jest bardzo wygodny i elastyczny, a także przyjemny w dotyku!

Porządny materac to klucz do komfortowo przespanej nocy! Szczególnie kiedy postawimy na produkt o statusie wyrobu medycznego mamy pewność, że zrobiliśmy wszystko, aby zagwarantować sobie odpoczynek na rzeczywiście wysokim poziomie.