Kręgosłup osoby starszej jest bardziej wymagający i potrzebuje odpowiedniego podłoża do spania. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jakie skutki może nieść źle dobrany, niewygodny materac. Seniorzy często skarżą się na przykre bóle pleców, dlatego jego wybór jest tak istotny.

Przemyślana konstrukcja

Hilding Cha-Cha to materac, którego wkład został stworzony ze sprężyn kieszeniowych, nadających całemu podłożu aż siedem stref o różnej twardości. Produkt odznacza się wysoką elastycznością punktową, co wpływa na stabilizację i wsparcie całego ciała. Po obu stronach materaca zastosowano piankę Velvet Touch, która jest niesamowicie sprężysta. Produkt wzbogacono również o dodatkowe warstwy filcu, które wpływają na twardość i stabilność podłoża. Dzięki tym właściwościom, materac świetnie wspiera kręgosłup, amortyzuje ruchy i przynosi ulgę w bólu. Producenci zadbali, by Hilding Cha-cha pomagał szczególnie seniorom w obracaniu się oraz we wstawaniu. Tak więc jeśli zależy Ci na komforcie i cenisz sobie innowacyjne rozwiązania – ten produkt idealnie sprawdzi się tobie, twoim rodzicom czy dziadkom.

Bezpieczeństwo i higiena

Jak wiadomo bezpieczeństwo, odpowiednia higiena oraz środowisko snu wpływają na jakość wypoczynku. Właśnie dlatego struktura pianki, z której wykonano Hilding Cha-Cha zapewnia świetną wentylację wkładu. Jeden z dostępnych pokrowców – Tencel został wykonany z naturalnych i antyalergicznych włókien wiskozowych. Jego zadaniem jest kontrolowanie wilgotności materaca i absorbowanie jej nadmiaru bezpośrednio ze skóry śpiącej na nim osoby, nie powodując podrażnień. Ponadto, Tencel w inteligentny sposób zapobiega rozwojowi bakterii. Jeśli zdarzy Ci się zabrudzić pokrowiec to można go zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Warto wspomnieć, że materace Hilding zostały odznaczone certyfikatem Oeko-Tex, co oznacza, że do ich produkcji nie wykorzystano materiałów, które mogłyby być w jakikolwiek sposób szkodliwe dla zdrowia. Produkty nadają się też świetnie dla alergików, ponieważ pokrowce są wolne od substancji potencjalnie alergennych.

Funkcjonalność

Materac Hilding Cha-Cha jest dwustronny, co pozwala na dopasowanie podłoża do swoich oczekiwań. Dodatkowo, produkt zapakowano próżniowo i zrolowano, by ułatwić jego transport oraz przechowywanie. Kupując ten materac, będziesz mógł wybrać jeden z dwóch świetnych jakościowo pokrowców – Tencel lub Italiano. W razie jakichkolwiek problemów, obejmujących pracę materaca lub w przypadku pojawienia się niepożądanych odkształceń – nasz sklep zapewni Ci aż 15 lat gwarancji! Produkt bardzo łatwo dostosowuje się do Twoich aktualnych potrzeb i preferencji, zapewniając tym głęboki i regenerujący sen.

Materace do spania dostępne w naszej ofercie są najwyższej jakości. Klienci chwalą sobie ich jakość i darzą nas bezgranicznym zaufaniem. Materac Hilding Cha-Cha to produkt, który spełni twoje wszelkie oczekiwania i z pewnością będziesz go polecać znajomym, rodzinie czy przyjaciołom.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/