Zastanawiasz się, jakie materace dla noworodka będą najlepszym rozwiązaniem? Specjalnie dla wszystkich świeżo upieczonych rodziców lub tych, którzy wyczekują przyjścia swojego malucha na świat dzisiaj robimy przegląd najlepszych modeli! Zapraszamy do zapoznania się!

Zdrowie i komfort podczas snu

Szukasz porządnego materaca, który będzie stanowił gwarancję komfortowo przespanej nocy zarówno dla Ciebie, jak i Twojego maleństwa? Jesteśmy przekonani, że prawdziwym strzałem w dziesiątkę okaże się Hilding Dobranocka. Posiada on wypełnienie z pianki FlexiFoam, która jest jednocześnie bardzo elastyczna i gwarantuje odpowiednie podparcie dla ciała niemowlaka, lecz jest też plastyczna i dopasowuje się do kształtu ciała dziecka, przez co zapewnia mu prawdziwy komfort. Wskazany produkt minimalizuje ryzyko nocnych pobudek u dzieci – a co za tym idzie, również wśród rodziców. Posiada on pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, przez co mamy gwarancję, że jest w pełni bezpieczny. Bardzo ważną rolę, pełnią oczywiście pokrowce: Lotus i Heros, które spokojnie możemy wyprać w warunkach domowych, co pozwoli nam pozbyć się wszelkich zabrudzeń, które mogą pojawić się w niemowlęcym łóżeczku.

Prozdrowotne właściwości kokosa

Materace dla noworodka - zapewnij dziecku zdrowy sen!Świetnym rozwiązaniem może również okazać się Hilding Kołysanka Jak już zostało wspomniane materace stworzone z myślą o naszych najmłodszych powinny gwarantować odpowiednie podparcie i tak bez wątpienia dzieje się w tym przypadku, a to za sprawą maty kokosowej. Świetnie usztywnia ona całą konstrukcję, dzięki czemu maluszek nie będzie się zapadał, lecz jednocześnie nie oddziałuje w negatywny sposób na komfort snu. Również posiada wypełnienie z elastycznej pianki FlexiFoam, której struktura zapewnia idealny przepływ powietrza, w związku z czym stanowi gwarancję tego, że we wnętrzu produktu nie będą rozwijać się grzyby i pleśnie.

Uniwersalny materac dla każdego dziecka

Jesteśmy przekonani, że komfortowy sen każdemu dziecku zapewni również Hilding Safety Smyk! To wszystko za sprawą jego wypełnienia, a mianowicie połączenia wysokiej jakości pianki FlexiFoam z wytrzymałą pianką wysokoelastyczną, która skutecznie podtrzymuje ciało i daje nam gwarancję tego, że wskazany produkt będzie nam dobrze służył przez niewątpliwie bardzo długi czas. Ważną rolę odgrywają w tym wypadku także jego zakrzywione brzegi, które gwarantują, że maluch nie będzie obijał się o szczebelki łóżeczka. Ponadto materac możemy wykorzystywać jako przewijak. Jesteśmy przekonani, że jest to świetne rozwiązanie również w podróży.

Materac dla najmłodszych? Postaw na wysokiej jakości produkty Hilding, które zapewnią każdemu komfortowy sen, również najmłodszym. Pamiętajmy, że nocny odpoczynek przeradza się bezpośrednio na to, jak funkcjonujemy w ciągu dnia.