Wśród materacy piankowych bez wątpienia na uwagę zasługują wysokiej jakości modele, które wypełnione zostały nowoczesną pianką termoelastyczną, która nazywana jest również po prostu Visco. Dla kogo najlepiej sprawdzą się tego typu materace?

Materace termoelastyczne – dla kogo sprawdzą się najlepiej?

Materace termoelastyczne to produkty, których wypełnienie reaguje na temperaturę ciała ich użytkowników. Pod wpływem ciepła dostosowują się one do naturalnych krzywizn anatomicznych, gwarantując przyjemny efekt otulenia, jaki oczywiście w parze idzie z komfortowym podparciem naszego ciała. Tego typu modele bez wątpienia będą stanowiły świetne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów borykają się z dolegliwościami bólowymi. Polecane są take dla sportowców, z tego względu, że wspierają one regenerację mięśni nawet po najbardziej wymagającym treningu, a jednocześnie nie wywierają nacisku na stawy. Będą one stanowiły także świetne wyjście dla osób starszych, które muszą borykać się często z problemami z krążeniem, czego efektem są szybko marznące dłonie i stopy. Poza tym będą one bez wątpienia bardzo dobre rozwiązaniem dla alergików, ponieważ struktura wkładu gwarantuje świetną cyrkulację powietrza!

Poznaj Hilding Rumba!

Dla kogo materace termoelastyczne to dobry wybór?Materacem, który bez wątpienia może świetnie sprawdzić się dla osób, które poszukują idealnego modelu termoelastycznego będzie Hilding Rumba. Posiada on status wyrobu medycznego, co oznacza, że przeszedł przez szereg bardzo restrykcyjnych testów oraz szczegółowych badań w warunkach laboratoryjnych, które poświadczają jego prozdrowotne właściwości. Poza omawianym wypełnieniem posiada on profilowaną piankę wysokoelastyczną Velvet Touch, która odpowiada między innymi za prawidłowe podparcie całego ciała. Jest ona bardzo trwała i nie odkształca się, dzięki czemu  mamy pewność, że wskazany wyrób będzie nam dobrze służył przez naprawdę długi czas.  Nie można zapomnieć o fakcie, że została ona wyprofilowana w aż siedem stref twardości, w związku z czym mocniej podpiera te partie ciała, które tego potrzebują, co daje nam gwarancję wypoczynku i regeneracji na najwyższym poziomie.

A może Hilding Salsa?

Jesteśmy przekonani, że świetnie sprawdzić może się także Hilding Salsa, który stanowi połączenie pianki termoelastycznej z wysokiej jakości, specjalnie profilowaną Flexifoam. Wskazany model zaliczany jest do materacy twardych. Warto dodać, że także on uzyskał status wyrobu medycznego, dzięki czemu mamy pewność, jeśli chodzi o najwyższy komfort snu. Gwarantuje on komfortowe podparcie, świetnie otula ciało i jednocześnie gwarantuje nam szereg właściwości antyalergicznych, dzięki czemu bez wątpienia możemy powiedzieć, że warto na niego postawić!

Materace termoelastyczne to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Jesteśmy przekonani, że przypadną one do gustu naprawdę wielu osobom. Dlatego nie czekaj, tylko już dzisiaj zamów idealny!