Curem .Reg marki Hilding to materac piankowy klasy premium. Długa lista jego zalet dowodzi wysokiej przydatności dla różnych grup użytkowników. Zobacz, czym wyróżnia się materac Curem .Reg i dlaczego warto go kupić.

Co wyróżnia materac piankowy Curem .Reg?

Linia materacy Curem marki Hilding to połączenie doświadczenia i innowacyjnych technologii. Dzięki temu udało się stworzyć materace, które doskonale wpisują się w oczekiwania klientów sięgających po produkty klasy premium. Curem .Reg jest tego doskonałym przykładem. Wyróżnia go unikalna budowa i doskonałe właściwości.

Trzy warstwy pianki, każda o innych cechach, zapewniają wygodę i niezbędne wsparcie kręgosłupowi w czasie snu. Warstwa wierzchnia zbudowana jest z pianki Fusion, o odpowiedniej twardości, by stanowić trzon materaca. To ona, dzięki swojej twardości, sprawia, że kręgosłup przez cały czas utrzymany jest w linii prostej, bez względu na to, jaka pozycja snu zostanie obrana. Ułatwia to zniwelowanie napięcia mięśniowego, dogłębne rozluźnienie mięśni, a w konsekwencji zdrowy i głęboki sen. Poprzeczne i podłużne nacięcia ułatwiają przepływ powietrza, co z kolei zapobiega tworzeniu się warunków idealnych dla rozwoju grzybów i pleśni. Tym samym już na wstępie warto zauważyć, że materac piankowy Curem .Reg marki Hilding jest doskonałą propozycją dla alergików.

Środkowa warstwa to termoelastyczna pianka Visco, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtów ciała. To dzięki niej materac jawi się jako miękki i elastyczny.

Jednak tym, co decyduje o jego wyjątkowych właściwościach, jest wierzchnia warstwa z pianki Serene. To innowacyjny produkt, który szturmem wdarł się na rynek materacy i wszystko wskazuje na to, że długo na nim pozostanie. Technologia SAT (Supportive Air Technology) to miliony mikrokapsułek z powietrzem zamknięte w materacu. Chociaż niewidoczne, robią bardzo dobrą robotę. To właśnie dzięki nim można odnieść wrażenie delikatnego unoszenia się w powietrzu, co zapewnia niebywałe doznania i komfort snu. Trudo o drugi tak wygodny i idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika materac, jak właśnie Curem .Reg marki Hilding.

Warto wspomnieć jeszcze kilka słów o pokrowcu materaca – Zero Case. To antybakteryjny pokrowiec z taśmą 3D, która umożliwia dogłębną wentylację. Kolejny argument przemawiający za wyborem materaca Curem .Reg przez osoby borykające się z różnorakimi alergiami.

Odkryj zalety materaca piankowegoW jakich rozmiarach ofertowane są materace piankowe Curem .Reg?

To, jaki rozmiar materaca piankowego Curem .Reg wybierzemy, zależy tylko od nas. Producent – marka Hilding – oferuje ten model materaca w wielu rozmiarach.

Najmniejszy standardowo jest rozmiar 80×200. To bardzo wąski materac, nada się dla dorastającego nastolatka lub osoby bardzo szczupłej. Największy to Curem .Reg. Ten model polecany jest parom.

Są też rozmiary pośrednie. Wąski materac 90×200 i nieco szerszy 100×200 to propozycje dla osób szczupłych. 120×200 i 140×200 to wygodne rozmiary dla osób śpiących samotnie. Parom poleca się materace w rozmiarach 160×200 i 180×200.

Kto powinien wybrać materac piankowy Curem .Reg do swojej sypialni?

Materac piankowy Curem .Reg marki Hilding należy do grupy materacy twardych, oznaczonych symbolem H3. Będzie najwygodniejszy dla osób o nieco podwyższonej wadze. I właściwie na tym można by zakończyć, bo innowacyjny materac Curem .Reg spełni oczekiwania wszystkich osób, które będą miały przyjemność na nim spać. Jednak pokuśmy się o wyraźne wskazanie konkretnych grup odbiorców.

Alergicy – czyli osoby, które właśnie w nocy są szczególnie narażone na dolegliwości ze strony układu oddechowego. Materac Curem .Reg by Hilding dzięki nacięciom w piance Fusion jest dobrze wentylowany, nie grzeje się i nie ma w nim warunków do gromadzenia się alergenów, a pokrowiec Zero Case stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed nimi.

Pary – to idealny materac dla par. Jest bardzo wygodny, co niewątpliwie jest dużą zaletą. Jednak ważniejsze jest to, że materac Curem .Reg doskonale pochłania drgania. Nie są one przenoszone na inne części materaca, więc ruch jednej osoby nie jest odczuwany przez drugą. To komfort, którego nie da się przecenić – nawet jeśli śpimy z osobą bardzo często zmieniającą pozycję w czasie snu, nie będziemy tego odczuwać.

Osoby szukające materaca na lata – Curem .Reg ma aż 20 lat gwarancji! Lata będą mijały, a materac nadal będzie wygodny.

Osoby szukające produktu klasy premiumCurem .Reg by Hilding jest niezwykle wygodny, zapewnia wsparcie dla ciała w strategicznych punktach, ułatwia rozluźnienie mięśni i zachowanie prawidłowej postawy kręgosłupa.

Osoby, dla których priorytetem jest . Materace Curem .Reg, jak zostało powiedziane wyżej, produkowane są w różnych rozmiarach, także w tym.

Jaki materac piankowy będzie najlepszy? Wybierz Curem .Reg, a zapomnisz o pobudkach z bolącym karkiem i uczuciem zmęczenia. Zdrowy sen jest na wyciągnięcie ręki.